تاريخ : | | نویسنده : graphkade

راز دختر خشمگین که در تصادفی مرگبار پدر موتورسوارش را کشته است در تجسس‌های ویژه پلیس جنایی پایتخت فاش شد.

وقتی رهگذران صحنه دلخراش این جنایت را دیدند تصور نمی‌کردند راننده فراری کسی جز دختر قربانی حادثه باشد.


ساعت 13 و 30 دقیقه ظهر 28 بهمن ماه سال گذشته ماجرای تصادف مرموزی به کلانتری 106 نامجو مخابره شد و وقتی مأموران وارد عمل شدند پی بردند مرد موتورسواری به نام «کاظم» 55 ساله با وجود انتقال از خیابان دماوند به بیمارستان به خاطر شدت جراحات از پای درآمده است.

 

مأموران در تجسس‌های میدانی خود را در برابر حادثه‌ مرموزی دیدند چرا که شاهدان تصادف ادعا کردند زن جوان که راننده خودرویی نقره‌ای رنگ بود ابتدا به موتور قربانی کوبیده و وقتی وی روی زمین افتاده از روی بدنش عبور کرده و گریخته است.

 

وقتی با دستور بازپرس شعبه 6 دادسرای امور جنایی تهران ردیابی زن جنایتکار در دستور کار اداره 10 پلیس آگاهی قرار گرفت، کارآگاهان دریافتند در زمان حادثه موتورسوار رهگذری با دیدن این تصادف هولناک و فرار راننده از صحنه به تعقیب وی پرداخته است.

 

این مرد تحت تحقیق گرفته شد و گفت: وقتی دیدم زن جوان پس از حادثه گریخته است وی را تعقیب کردم تا اینکه با خودرویش به من کوبید و نتوانستم جلوی فرارش را بگیرم اما توانستم شماره پلاک خودروی نقره‌ای را یادداشت کنم.

 

همین سرنخ کافی بود تا تجسس‌ها روی شناسایی صاحب خودرو متمرکز شود و کارآگاهان با توجه به اینکه پنهان‌کاری‌های زیادی صورت می‌گرفت در ایام عید پی بردند خودروی مرگ در زمان حادثه زیر پای دختر خانواده کاظم بوده است.


با وجود اینکه چنین تصوری باورکردنی نبود، کارآگاهان به تحقیقات اطلاعاتی پرداخته و مطمئن شدند الناز 22 ساله همان قاتل فراری پدر است.

 

صبح دیروز این زن بازداشت شد و در حالی که می‌خواست ادعای بی‌گناهی کند وقتی مدارک پلیسی را دید لب به اعتراف هولناکی باز کرد.

 

الناز به تیم تحقیق گفت: 18ساله بودم که با شوهرم ازدواج کردم و تا سه ماه پیش از حادثه با وجود سختی‌های زیاد و اختلافات شدیدی که با شوهرم داشتم سعی کردم مدارا کنم تا اینکه تاب نیاوردم و به حالت قهر به خانه پدرم بازگشتم.

 

وی افزود: از همان روز نخست پدرم با من مشکل پیدا کرده بود تا اینکه روز قتل با عصبانیت خانه را ترک کردم و سوار بر خودرو به حرکت درآمدم، پدرم نیز سوار بر موتورش دنبالم آمد و سعی داشت مرا به خانه‌اش بازگرداند، خیلی خشمگین بودم و برای خلاصی از دستش موتورش را زیر گرفتم اصلاً قصدی برای قتل نداشتم.

 

وقتی صحنه تصادف را ترک کردم تصورم این بود پدرم مجروح شده است.حتی موتورسواری تعقیبم کرد که او را هم از مسیر خارج کردم، بعد شنیدم پدرم کشته شده است از سویی می‌ترسیدم رازم را فاش کنم و از سوی دیگر عذاب وجدان داشتم.بنابر این گزارش، دختر جوان با اتهام قتل پدرش در بازداشت به سر می‌برد و تحقیقات پلیسی و قضایی ادامه دارد.
 
اخبار حوادث - روزنامه ایران

 رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
روغن خراطین
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.